fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Ameliyatsız yüz gerdirme olarak da bilinen Fransız Askı uygulaması ile 20 yaş daha genç görünmek mümkün!

Fransız Askı Nedir?

Fransız Askı, dinamik Askı, kilit Askı olarak da bilinen uygulama Fransa’da geliştirilen içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış, esnek bir ip kullanılarak uygulanan ameliyatsız cilt germe işlemidir.

Fransız Askı Kimlere Uygulanır?

Kadın, erkek ayırmaksızın yüzde oluşan sarkmalardan rahatsız olan ama ameliyat olmak istemeyen herkese fransız askı yöntemi kolaylıkla uygulatabilir.

Fransız Askı Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Doğal görüntü bozulmadan, iplerle sarkmış olan cilt yukarı doğru asılır. Bu askılama ile yüz ovali tamamlanırken kaşlar, gıdı ve orta yüz bölgesinde gerilme sağlanır. Uygulamada kullanılan ipler bölgedeki dokularda kolajen artırımını hızlandırdığı için cildin daha genç görünmesine de yardımcı olur.

Ameliyat, cerrahi ve anestezi olmadan lokal anestezi ile steril koşullarda 20 ila 30 dakikada uygulanabilen fransız askı, işlem süresinin kısalığı, iz bırakmaması ve yaşlanma belirtilerini geciktirmesinden dolayı son dönemlerin tercih sebebidir.

Uygulama sonrası gençleşme hemen fark edilirken, tam etki 4 ila 6 hafta arasında tam olarak görülür. İşlem sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fransız Askı Fiyatları 2023

Fransız askı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.