fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Kaş Estetiği

Kaş Estetiği Nedir?

Kaş Estetiği; Gevşeyen ve sarkan cilt zamanla alın bölgesinde kırışıklığa neden olur. Özellikle kaş üstünde yaşanan gevşeme ve sarkmalardan kaynaklı kırışıklıklar zor açılmakla birlikte göz kapaklarını aşağı doğru iterek kişinin daha yorgun gözükmesine ve gözlerini açmakta zorlanmasına sebep olur.

Bölgenin sıkılaştırılması için şakak kısmından saçlı deri alınarak alın germe, kaş kaldırma işlemi uygulanır.

Ameliyat Süreci Nasıldır?

Kaş kaldırma, şakak germe genel anestezi almanıza gerek kalmadan lokal anestezi ya da sedasyon uygulanarak yapılır. Kaş estetiği ortalama 30 ila 60 dakika sürer. Belirli bir süre gözetim altında tutulduktan sonra aynı gün içerisinde taburcu olabilirsiniz. Bu işlem için bir yaş sınırı olmamakla birlikte göz kapağı ameliyatları ile kombin edilebilir.

İyileşme Süreci Nasıldır?

Ameliyat sonrasında kaşlarınızın etrafına ve alın bölgenize pansuman ve bantlar uygulanır. Alın bölgesinde hafif şişlikler görülürken morluk neredeyse oluşmaz. Ameliyattan 3 gün sonra dikkatli bir şekilde saçlarınızı yıkayabilirsiniz. 1 hafta sonra dikişleriniz alınırken büyük oranda iyileşme sağlanmış olur.

Kaş kaldırma ameliyatından sonra daha zinde ve genç bakışlara sahip olurken, görüş alanınız artar. İşlem saçlı deride yapıldığı için ameliyat izi görünmez. İşlem hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.

Kaş Estetiği Fiyatları 2023

Kaş estetiği fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.