fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Başhekim Mesajı

Nişantaşı Hastanesi ailesi olarak, sizlere güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, hızlı ve önce insan anlayışıyla hizmet vermenin heyecanını taşımaktayız.

Öncelikle insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkânlarımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız. Sürekli eğitim ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personelimizle; yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için çabalamaktayız.

Biz birbirimizi tamamlayan bütünün parçalarıyız ve siz değerli hastalarımız ile birlikte, mutlu bir çatı altında sağlıklı yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun için hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini gözeten bir anlayışla çalışıyoruz.

Siz hastalarımızdan aldığımız destekle sağlığınızın teminatı olan ve “Sağlık Yanı Başınızda” sloganıyla yoluna devam eden Nişantaşı Hastanesi’nin, herkesi kucakladığını vurgular, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmenizi temenni ederiz.

Saygılarımızla,

Dr. Hakan Sarı