fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Gözaltı Işık Dolgusu

Nişantaşı Gözaltı Işık Dolgusu Nedir?

Gözaltı Işık Dolgusu, gözaltı bölgesi cilt yapısı ve derisi ile özel bir bölgedir. Zaman içerisinde oluşan morluklar, çukurluklar ve kırışıklıklar bu bölgenin en önemli sorunlarına üretilmiş olan Gözaltı ışık dolgusu bu özel bölge için en etkin tedavi işlevidir.

İçeriğinde cilde nem ve hacim veren hyaluronik asit ile birlikte peptidler ve antioksidanlar bulunmaktadır. Gözaltı ışık dolgu uygulanması mevcut çukurlukları azaltır, parlaklık verir, morlukları ve kırışıklıkları azaltır. Göz altı torbalarının fazla olması durumunda tercih edilememektedir.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır

Diğer dolgu tekniklerine göre uygulamada farklılık göstermektedir. Dolgu, derinin altına değil de kemiğin üstüne uygulanır. İşlem uygulanırken dolgu yavaş verilmesi gerekir. Uygulama öncesi bölgeye anestezik krem uygulanarak herhangi bir ağrı duymaz.

Ayrıca Hyaluronik asit içeriğinde de anestezik madde olduğu için uygulama sonrasında da ağrı duyulmaz. Gözaltı ışık dolgusu 20 dakika kadar sürmektedir. Pratik bir uygulama olduğundan dolayı kişiler uygulama sonrası sosyal yaşantılarına rahatlıkla dönebilirler.

Etkisi ne kadar sürer?

Uygulamada hyaluronik asit kullanıldığı için 1,5 – 2 yıl kadar etkisini yitirmeyen sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca etkisi azaldığı zaman ışık dolgusu uygulama tekrarından sonra bu süre daha fazla uzar.

Gözaltı Işık Dolgusu Fiyatları 2023

Gözaltı ışık dolgusu fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.