fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Kalite Politikası

Nişantaşı Hastanesi Kalite Stratejisi

Kuruluşundan itibaren hastanemizde uluslararası standartlarda tıbbi bakım sağlayabilmek için sürekli kalite iyileştirme programları uygulanmaktadır. Hastanemiz, yenilikleri ve sunmuş olduğu sağlık hizmeti ile uluslararası alanda en yetkili üst kuruluş olan The International Society for Quality in Health Care (ISQua) kalite standartları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

  • Ulusal ve uluslar arası kalite standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız.
  • Yeni uygulamaları takip ederek sürekli hizmet içi eğitimlerle gelişimimizi desteklemekteyiz.
  • Önceliğimiz olan güven ortamında maksimum memnuniyet ilkesini esas alarak toplumun yaşam kalitesini artırmaktayız.
  • İhtiyaca uygun hizmet odaklıyız.
  • Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirmekteyiz.

Akılcı Laboratuvar Sistemi

Hastanemizde hastaya doğru tanı konulmasını sağlamak, test sonuçlarının klinik yararlılığını arttırmak, tıbbi laboratuvar alanında üretilen hastaya verilecek olan tetkik sonuç raporlarını standardize etmek, gereksiz test istemini önlemek, klinisyen hekim ile tıbbi laboratuvar uzmanı arasında iletişim, teknik, danışmanlık ve bilgi alışverişini sağlamak amacı ile “Akılcı Laboratuvar Kullanımı Projesi” uygulanmaktadır.

Bu proje kapsamında “BU TEST NEREDE YAPILIYOR?” sistemi ile http://ckysweb.saglik.gov.tr/labtestlerapp/testlabara.aspx adresinden giriş yaparak herhangi bir testin hangi ilde, hangi kurumda, hangi laboratuvarda, nasıl yapıldığı bilgisine ulaşılabilirsiniz.