fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Sindirella Cilt Bakımı

Sindirella Cilt Bakımı Nedir?

Sindirella cilt bakımı ile ışıl ışıl bir cilde ulaşmak artık çok kolay!

Sindirella Cilt Bakımı, anında etki ile mat ciltlerde canlanma sağlayan bu cilt bakımı, organik balkabağı peelingi olarak da bilinmektedir. Amino asitler, alfa hidroksi asit ve enzimler açısından zengin olan balkabağı, cilt bakımında oldukça tercih edilmektedir.

Alfa hidroksi asit cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken, balkabağının içindeki provitamin A peeling etkisi yaratır. Cildin üst tabakası arındırılarak lekelerin giderilmesine yardımcı olan sindirella cilt bakımı uygulaması tüm cilt tipleri için uygundur.

Ana maddesi balkabağı olan pumpkin peel, ciltteki akne, yaşlanma, kuruluk problemlerine karşı cildinizi yenileyerek hücre tazelenmesi sağlar. Sindirella cilt bakımı, organik bir uygulama olduğu için özellikle kimyasallardan uzak kalması istenen anne adayları için hiçbir risk oluşturmaz.

Sindirella Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Cilt tipine göre belirlenen temizleyici ürünler cilde uygulanır. Kirden ve yağdan arındırıldıktan sonra ölü cilt hücreleri temizlenir. Balkabağı peeling cilde uygulanır ve ortalama 10 dakika bekletilir.

Sonrasında maske ciltten arındırılır. Uygulamanın etkisi hemen fark edilirken, düzenli seanslar sonrası ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.

Sindirella Cilt Bakımı Fiyatları 2023

Sindirella cilt bakımı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.