fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

İnsan Kaynakları (IK)

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışan memnuniyeti kurumumuzun en önemli değerlerindendir.

İnsan Kaynakları Birimi olarak hedefimiz, ‘’Doğru İşe Doğru İnsan’’ prensibini benimseyerek, çalışanların kaliteli sonuçlar elde edip etkin ve mutlu çalışabilmeleri için en uygun iş ortamını sağlamaktır.

Uygulanan modern ve yenilikçi insan kaynakları politikalarıyla takım çalışmasına uyumlu, gelişime ve yeniliğe açık, motivasyonu yüksek, başarı odaklı, kurum aidiyeti olan çalışanlarla profesyonel insan kaynağını oluşturmayı hedeflemekteyiz.

İşe Alım Süreci

Nişantaşı Hastanesi kadrolarına başvuru yapmak istediğinizde yenibiris.com internet adresi ile başvuru yapabileceğiniz gibi, insan.kaynaklari@localhost e-posta adresine özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Tüm başvurular kayıt altına alınmakta olup değerlendirilmek üzere 1 yıl süreyle sistemimizde tutulmaktadır.

Açık pozisyonlar ve hastane çalışan kriterleri doğrultusunda özgeçmişleri uygun bulunan adaylar, insan kaynakları tarafından görüşmeye davet edilmekte olup, pozisyon için uygun olabileceği değerlendirilen adaylar bölüm yöneticileri ile ikinci görüşmeye davet edilir. Pozisyon için olumlu bulunan adaya insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılmasıyla iş alım süreci tamamlanmaktadır.

Bu süreçte olumsuz değerlendirilen adaylara e-posta ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri: Nişantaşı Hastanesi mesai saatleri hafta içi 08.00-17.30 ve Cumartesi günleri 08.00-13.00 arasındadır. Hemşirelerimiz ve yardımcı sağlık personelimiz için vardiyalı çalışma düzeni uygulanmaktadır.