fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Nişantaşı Aqua Peeling Nedir?

Aqua Peeling; Hiçbir cerrahi müdahale olmadan, ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde kırışıklıkları düzeltme, akneleri yok etme, gözenekleri açma gibi cilt bakımlarını kısa bir sürede yapan bir cihazdır.

Ağrısız olan bu yöntemde ciltteki kırışıklıklardan, aknelerden çok kısa bir sürede kurtulmak mümkündür. Işıldayan ve sorunsuz bir cilt için birçok kadın aqua peeling tercih etmektedir. Uygulama sonrasında ciltte herhangi bir yan etki oluşması söz konusu değildir.

Aqua Peeling Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Ciltte istenilen etkiye göre, hazır solüsyonlar aşama aşama cilde basınçla verilirken aynı anda vakum etkisiyle ciltten geri çekiliyor. Bu teknoloji sayesinde hem cildin üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi hem de cildin bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmesi amaçlanıyor.

Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan etkisi sağlanan Aqua Peeling, cerrahi olmayan, enjektörsüz bir işlem olduğu için kişiye herhangi bir rahatsızlık veriyor.

İşlem öncesi uygulama yapılacak bölgeye ozon buharı verilerek gözeneklerin açılması ve cilt rahatlaması sağlanıyor.

Aqua Peeling ne işe yarıyor?

Aqua Peeling uygulaması ile cilt yenilenip ve gençleşiyor, gözle görülür kırışıklıkların, pigmentasyonların, akne ve daha fazlasının giderilmesi sağlanıyor, tıkanık gözenekler ve pürüzlü cilt hemen iyileşiyor.

Aqua Peeling işlem sonucunda neyle karşılaşılır?

Taze ve temiz bir cilt için uygulanan doğal yöntem aqua peeling, birçok avantaj sağlıyor.

Cilt için kötü bir madde olarak ifade edilen akne gibi lekelere veda ediliyor. Böylece daha parlak bir cilde sahip olabiliyorsunuz.

Kırışıklıkların yarattığı rahatsızlıklar ortadan kalkıyor. Daha taze bir cilde sahip olunuyor.

Cildin daha iyi hava alması sağlanıyor. Gözenekler açılıyor ve böylece pürüzsüz bir cilt ortaya çıkıyor.

Cilt temizliğinin derinlemesine yapılması, kısa sürede genç bir cilde sahip olunmasını sağlıyor.

Ölü dokuların atılması, cildin yenilenmesini ve kan dolaşımını artıyor.

Aqua Peeling Uygulama Süresi

İşlem bütün yüze uygulandığında yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Aqua Peeling uygulamasının herhangi bir yan etkisi olmaması seans aralıklarını kişi belirleyebilir.

Aqua Peeling Fiyatları 2023

Aqua peeling fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.