fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Nişantaşı Burun Dolgusu

Burun Dolgusu; Hayalinizdeki buruna ameliyat olmadan da kavuşabilirsiniz. Burun estetiğinde tek çözüm yöntemi cerrahi müdahale ile sınırlı değildir. Buna kemerli burunlar da dâhil. Yıllarca dolgu enjeksiyonlarında ve ameliyatsız yüz estetiğinde kullanılan hyaluronik asit dolguları burunda da güvenli bir şekilde uygulanır.

Eğer nefes alma problemi yaşamıyor ve estetik olarak burnun görünümünü değiştirmek istiyorsanız burun dolgusu ile hem uygun maliyette yüzünüze en uygun ölçüde buruna sahip olabilir hem de çok kısa süre içerisinde sosyal yaşantınıza dönebilirsiniz.

Dolgu işlemi ile Neler Yapılabilir Ne Beklenir?

Burundaki yapısal eğrilikler, çöküntüler ve kemer tümüyle giderilebilir ya da azaltılabilir.

Zaman içerisinde mimiklere bağlı burun ucu düşüklüğü giderilebilir.

Burun bölgesel olarak doldurularak asimetrik görünüm giderilebilir

Daha önce cerrahi işlem görmüş ancak istenilen görünüme sahip olamamış burunlara müdahale edilebilir.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşlem öncesi buruna anestezik krem sürülür ve kısa bir süre etkisi için beklenir. Ardından belirlenen bölgelere anestezik özelliği bulunan hyaluronik asit bazlı dolgu enjekte edilir. İşlem yaklaşık 20-30 dakika kadar sürer. Kesi ve iz olmadığı için kişi, uygulama sonrası sosyal yaşantısına rahatlıkla devam edebilir.

Burun Dolgusu Kalıcılığı

Burun dolgusu işlemi, kullanılan dolgu malzemesinin tipi ve kalitesine göre 18 aya kadar kalıcılık göstermektedir. Etkisi azalmaya başladığı zaman işlem tekrar edilebilir.