fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Hakkımızda

Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olan Ortadoğu Holding güvencesiyle, akıllı bina teknolojisine ve tıbbi uygulamalara göre inşa edilen Nişantaşı Hastanesi;

Acil Servis Hizmeti,
Anestezi ve Reanimasyon,
Beslenme ve Diyetetik,
Dâhiliye,
Genel Cerrahi,
Obezite ve Metabolik Cerrahi,
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi,
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Çocuk Sağlığı ve  Hastalıkları,
Ortopedi,
Kulak Burun Boğaz,
Dermatoloji ve Kozmetoloji,
Göğüs Hastalıkları
Üroloji
Kardiyoloji

                branşlarında sağlık hizmeti vermektedir. ‘Bebek Dostu Hastane’ unvanına sahip olan Nişantaşı Hastanesi’nde, 23 süit oda, 4 normal oda, 10 küvezli yeni doğan yoğun bakım, 5 yataklı erişkin yoğun bakım, 3 ameliyathane, doğumhane, radyoloji, laboratuvar ve eczane üniteleri yer almaktadır. Nişantaşı Hastanesi, alanının önde gelen hekimleri, hemşireleri ve tüm sağlık çalışanlarıyla, güvene ve etik değerlere dayalı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine sunmaktadır.

Sağlık kurumlarında sunulan hizmetlerde, kalite ve hasta güvenliği en önemli konuların başında gelmektedir. Nişantaşı Hastanesi, kuruluşundan itibaren hastanemizde uluslararası standartlarda tıbbi bakım sağlayabilmek için sürekli kalite geliştirme programları uygulamaktadır. Yenilikleri ve sunmuş olduğu sağlık hizmeti ile Joint Commision İnternational Akreditasyon Kalite yönetim sistemi doğrultusunda çalışmaktadır. Nişantaşı Hastanesi, hasta güvenliği, enfeksiyon kontrolü ve önlenmesi, hasta bakımı, hasta değerlendirme, risk yönetimi, personelin eğitimi, bilgi yönetimi, tesis güvenliği gibi birçok konuda uluslararası standartları sağlayarak, bu hizmeti en uygun koşullarda hastalarına sunmak için çalışmaktadır.