fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Dhi: Altın Kalem Saç Ekimi

Dhi: Direct Hair Implantation Altın Kalem Nedir?

Altın Kalem Saç Ekimi, yönteminde iz ve kesi gerektirmeden donör bölgeden özel bir kalem ile alınan saç kökleri çok kısa sürede saçsız alanlara doğal saç çıkış açısı ve yönüne dikkate alınarak nakledilir.

Bu yöntem ile saçsız dar alanlara daha yoğun ekim sağlanabilmektedir. Saç kökleri bekletilmeden nakli gerçekleştirildiği için sağlıklı sonuca ulaşma yüksek oranda başarı getirmektedir.

DHI Altın kalem tekniği ile saç ekim işlemini uzman dermatolog bizzat kendisi yapar. Ekim alanının tamamen tıraş edilmesi gerekmez. Altın kalem saç ekimi yöntemi ile saç ekiminin başarı oranı %99’dur ve en çok tercih edilen yöntemdir.

Geliştirilen DHI Altın Kalem yöntemi ile uygulanan saç ekimi operasyonu uzman dermatologlar tarafından steril ameliyathane ortamında yapılır.

Saç ekimi operasyonu sonrası, ilk gün ve geceyi hastanede kalarak geçirmek, çevresel etkenlerden korunmayı sağlar ve saç köklerinin sağlıklı olarak saç derinize tutunmasını sağlayan en önemli etkendir.

Operasyonun ertesi günü ilk bakım ve pansumanın uzman doktor tarafından yapıldıktan sonra saç ekim operasyonu tamamlanmış olur.

Tüm saç ekim yöntemlerinden sonra saç tedavisi ile saç kökleri beslenir ve tedavi sürecinde özel şampuan ve kremler ile desteklenir.

Saç Ekimi sonrası ilk 1 aylık süreç içerisinde dökülmeler yaşanabilir. En iyi oluşum 6. aydan itibaren başlar ve 1 yıl sonrasında saçlarınız en doğal ve gür haline ulaşacaktır.

Dhi Altın Kalem Saç Ekimi Fiyatları 2023

Dhi altın kalem saç ekimi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.