fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Teknolojimiz

 

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, 4. Jenerasyon 2023 model yeni nesil Excelsius M7-H (1200 Hz) Robotik Excimer Lazer Teknolojisi kullanılmaktadır. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, LASIK, LASEK, PRK, NO TOUCH, Topo-Guided (Wavefront) Lazer gibi yöntemler ile lazer göz ameliyatları yapılmaktadır.

Hastanemizde kullanılan Lazer Göz Teknolojilerimiz hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz…

 

Lazer Göz Cerrahisi alanında en tecrübeli cerrahlar, hemşireler, araştırmacılar, hasta bakım koordinatörleri ve klinik koordinatörlerinden oluşan özel ekibimiz, mükemmel klinik bakım ve müşteri hizmetine olan bağlılıklarından dolayı seçilmiştir.

Cerrahlarımız uzmanlıklarından dolayı tıp dünyasında tanınmakta olup, Oftalmolojinin en ileri teknolojilerini kullanmaktadır.

Detaylara titizlik göstermeye ve araştırma ve bağımsız incelemelerle desteklenen mükemmel sonuçlar elde etmeye kararlıyız.

Eşsiz bir şekilde uyarlanmış tedavi yöntemlerini benimsiyoruz. Mümkün olduğunca çok hastayı tedavi etmekle ilgilenmiyoruz.

Tek amacımız, karmaşık veya olağandışı durumdaki hastalar dahil en iyi tedaviye layık olan hastalarımızın gözlüksüz görebilmeleri için çalışıyoruz.

 

Düşük maliyetli Lazer Göz Ameliyatından Mutlaka Kaçının…

Düşük fiyat demek köşeleri kesmek demektir. Ucuza bir televizyon satın alıyorsanız bu iyi olabilir, ancak Görme Kabiliyetiniz ile kumar oynamaya değmez. Dünya teknoloji çağında en tecrübeli cerrahlarımızla, titiz tarama, gelişmiş son teknoloji ve kapsamlı bir bakım ile güvenli ve etkili bir Lazer Göz Cerrahisi sağlıyoruz. Bu yapılanların hiçbiri Göz sağlığınızdan daha önemli değil ve biz kaliteden ve son teknolojiden ödün vermiyoruz. Fiyatlarımızı gayet anlaşılabilir, adil ve uygun olarak sizlere sunuyoruz.

Ekstra yok, gizli maliyet yok. Lazer Göz Ameliyatını uygun fiyatlı hale getiriyoruz ve sizin için en uygun olan, 12/24/36 ay vadeli ödeme imkanı ile Banka Kredili ödeme ve vade farkı olmadan 12 aya kadar kredi kartı ile ödeme avantajlarını sunuyoruz.