fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

PCL Akıllı Dolgu

PCL Akıllı Dolgu Nedir?

Akıllı Dolgu uygulaması ile cildinizde yoğun kolajen üretimi sağlanır; kalıcı ve güçlü̈ lifting etkisi devam eder. Cilt üzerindeki bu olumlu etkiler 1 veya 4 yıla kadar kalıcılığını sürdürür.

PCL Akıllı dolgunun en önemli özellikleri hem dolgunluk vermesi hemde cildin doğal kolajenini yüksek miktarda artırarak lifting etkisi kazandırmasıdır. Genellikle yüzde 5 bölgeye uygulanmaktadır bunlar; şakak bölgesi, elmacık alanı, burun kenarı alanı, dudak kenarları, çene ve kontur alanına yapılmaktadır.

Kalıcılık etkisi ve tamamının biyolojik olarak emilimi gibi benzersiz özellikleri olan enjekte edilebilir dermal dolgudur. Özellikle uzun süren kalıcılık için formüle edilmiştir.

Akıllı Dolgu tamamen biyo uyumludur, toksik değildir. Non -antijenik ve non -alerjenik özellikleri sayesinde rahatlıkla her cilde uygulanabilir. Akıllı Dolgu’nun diğer dolgulardan ayıran en önemli farkı: Uzun Süreli Kalıcılık ve Kontrollü Biyolojik Emilebilirlik özelliklere sahip olmasıdır.

Akıllı Dolgu (PCL Dolgu) bileşenleri, istenilen etki süresinin sonunda normal metabolik yollarla biyolojik olarak tamamen emilmekte ve CO2 ve su olarak (iki fazlı hidrolitik yeniden emilim) vücuttan tamamen atılmaktadır.

PCL Akıllı Dolgu, güvenli bir dermal dolgu olup, yüzdeki orta ve aşırı kırışıklık ve kıvrımların düzeltilmesi ile yüz şekillendirme ve ellerin gençleştirilmesi için geliştirilmiştir.