fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Örümcek Ağı Yöntemi (FTC)

Örümcek Ağı Yöntemi Nedir?

Örümcek Ağı Yöntemi, son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan bu yöntem, iple yüz germe tedavisi ameliyatsız yüz germe, canlandırma ve form kazandırma işlemidir.

FTC – İple Yüz Germe tekniği, estetik cerrahiye alternatif, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olarak cildinizdeki olası sorunların ve sarkmaların çözümlenmesine fayda sağlar. Güvenli ve çabuk sonuçlar görebileceğiniz, özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsü için oldukça etkili bir yöntemdir.

Yüz dışında kol, boyun ve karın sarkmalarında da kullanılmaktadır. Uygulama yapıldığı gün yüzde 15 oranında iyileşme fark edilmektedir. 3 aylık bir uygulama sonucu tam etki görülmektedir. Uygulama 3 sene süre ile etkisini sürdürebilmektedir.

Etki Süreci

Örümcek ağı yöntemi, çok kısa bir iyileşme sürecine sahip olduğu için bu işlemi öğle-arası-lifti veya hafta sonu lifti olarak adlandırılmakta. 30 dakikalık işlem süresinden sonra tek seansta; kesmeden, dikmeden ve cildi zorlamadan kişi sosyal hayatına rahatlıkla devam edebilmektedir.

Örümcek Ağı Yöntemi (FTC) Uygulama

Örümcek Ağı Yöntemi (FTC) yöntemi, lokal anestezi altında cilt altına belirli kalınlıkta absorbe edilebilen ve alerji yapmayan PDO ameliyat ipliği yerleştirilerek uygulanan asma işlemidir.

Etkisi birinci ayda başlar yaklaşık etki 3 yıla kadar devam etmektedir. Komplikasyonu olmayan rahatlıkla uygulanabilen işlem ameliyatsız, ağrısız ve sancısız oldukça etkili bir lift yöntemidir.

Örümcek Ağı Yöntemi Fiyatları 2023

Örümcek ağı yöntemi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.