Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Genel Göz Ameliyatları

blank

Yaşlanan gözler için Lazer Göz Cerrahisi

Herkesin yakın görme ve okuma kabiliyeti 40 veya 45 yaşından sonra yaşlandıkça kötüleşir. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde, Yakın görme kusurunuzu düzeltmek için devrim niteliğinde PRESBİYOPİ Akıllı Lazer tedavisini geliştirdik.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

Miyop ve Hipermetropi Görme Kusurunda Lazer Göz Tedavisi

Uzağı göremeyen hastalarda (miyop) kornea, olması gerekenden daha kavislidir. Bu, ışığı retinanın hemen önünde odaklayarak bulanık bir görüntü oluşturduğu anlamına gelir. Korneanız olması gerekenden daha düz ise, ışık retinanın hemen arkasına odaklanır ve yakını göremeyen hastalarda hipermetropiye neden olur. Lazer uygulamaları ile Miyop ve Hipermetropiden tamamen kurtulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

Astigmat Lazer Göz Tedavisi

blank

Astigmatizma, gözünüzün şeklini etkileyen bir durumdur. Halk arasında, Lazer Göz Ameliyatının astigmatizma için doğru tedavi olmadığını duymuş olabilirsiniz. Ancak bu, yaygın bir yanlış anlamadır. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde Akıllı Lazer Uygulaması ile astigmatınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

SMILE Lazer Tekniği ile Miyop Tedavisi yaptırabilirsiniz.

Uzağı Görememe (miyop) ve/veya (Astigmat), Göz Kırma Kusuru olan hastalar için uygun olabilecek Femton F1 FemtoSecond Lazer ile gözünüze yapılacak minimum cerrahi müdahale ile gözlüklerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

TEDAVİYE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Hassas Profilli Hasta Programı

Miyop -6 ve üzeri, Hipermetrop +4 ve üzeri Astigmat -4 veya +4 numara üzerinde Göz Kırma Kusuru ve Yüksek numaralı gözlük kullanan hastalarımız için Lazer Göz Tedavileri veya Akıllı Lens uygulaması özel tedavi programları uygulamaktayız.

TEDAVİYE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

blank

Katarak (akıllı lens) ameliyatından korkmayın

Katarakt ameliyatı göz korkutucu bir olasılık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı sağlayıcı var ve kime güveneceğinize karar vermek zor olabilir. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizler için buradayız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

Keratoconus Hastalığı Cross-Linking Ameliyatları

Keratokonus, korneanızın (gözünüzün şeffaf, kubbe şeklindeki ön yüzeyi) incelmesi ve yavaş yavaş dışa doğru bir koni şeklini almasıyla oluşur. Bu sıkıntılı hastalığınızı Cross-Linking Ameliyatı ile durdurabilir hatta uygun olan hastalarımız Lazer Göz Ameliyatı ile gözlüklerinden kurtulabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

blank

Blefaroplasti- Göz kapağı ameliyatı

Göz kapağı ameliyatı (blefaroplasti), Üst ve Alt göz kapaklarındaki fazla deri veya yağın alınması için yapılan kozmetik bir cerrahidir. Amaç, Deforme veya sarkık göz kapaklarını veya göz torbalarını iyileştirmektir. Göz kapağı kaldırma veya blefaroplasti, cildinize ve göz kapaklarınıza yağ eklemek veya çıkarmak için yapılan bir prosedürdür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

Pterjiyum – Göz eti (Kuş Kanadı) Ameliyatı

Bir Pterjiyum, gözünüzün beyaz kısmını kornea üzerinde kaplayan konjonktiva veya mukoza zarının büyümesidir. Kornea, gözün şeffaf ön kaplamasıdır. Bu iyi huylu veya kanserli olmayan büyüme genellikle bir kanat şeklindedir. Halk dilinde Kuş Kanadı veya Göz eti yürümesi olarak bilinir. Pterjiyum genellikle sorun yaratmaz veya tedavi gerektirmez, ancak görüşünüzü etkiliyorsa sorun çıkarılabilir ve tedavi olmanız gerekir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 

Gözlerinizin en kısa sürede özgürlüğüne kavuşması için…

Hastanemizin Göz Merkezi’nde LASIK, iLASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK (NO TOUCH), WAVEFRONT (topo-link) ve FemtoSecond Lazer-SMILE (Small Incision Lenticule Extraction) gibi yöntemler ile:

  1. Presbiyopi (Gözün yaşlanmasına bağlı yakını görememe), okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırabilen Akıllı Lazer Göz Cerrahisi tedavileri
  2. Hipermetrop (yakın), Miyop (uzak), Astigmat görme kusurlarını ortadan kaldırabilen Akıllı Lazer Göz Cerrahisi tedavileri
  3. Hassas Profilli Hasta Programı ile çok yüksek numaralı gözlük kullanan hastalarımıza yönelik özel Lazer Göz Cerrahisi tedavileri
  4. Özellikle Katarakt hastaları için Göz İçi Akıllı Lens ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Bugüne kadar engin tecrübesi ile meslek hayatında titizlikle yaptığı sayısız ameliyatlar ile tedavi yöntemlerini destekleyen ve geliştiren Göz Cerrahı Op.Dr. M.Koray Sevinç’in amacı; son teknolojiyi kullanarak dünya standardı sonuçlarla, hastalarının gözlük ve kontak lenslerinden kurtulmalarına yardım etmektedir. Op.Dr. M.Koray Sevinç’in bugüne kadar tedavi ettiği binlerce görme kusurlu hastası, hayatlarına gözlüksüz olarak çok daha iyi görerek devam etmektedirler.

LAZER GÖZ CERRAHİSİ İÇİN NİŞANTAŞI HASTANESİ GÖZ MERKEZİ’Nİ SEÇMEK İÇİN 10 ÖNEMLİ NEDEN 

1- Herhangi bir lazer göz cerrahının becerisinin en açık kanıtı, onun tecrübesi ve sonuçlarıdır. Gözlerinizi tecrübeli cerraha emanet etmelisiniz. Bu yüzden Lazer Göz Cerrahisinde tecrübeli ve mesleğinde titiz Göz Cerrahları ile çalışıyoruz.  Doktorlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız…

2- Lazer göz ameliyatınızı mutlaka dünya standartlarına göre inşa edilmiş bir hastane ve ameliyathanede yaptırmalısınız. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi size bunu sağlamaktadır. Teknolojimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız…

3- Titiz bir tarama ve tetkik çok önemlidir. Sizin için yapacağımız göz tetkiklerinin ve taramaların, şimdiye kadar yapılan son teknolojik test cihazları ile yapılan kapsamlı göz muayenesi olacağından emin olabilirsiniz.

4- Doğru teşhis ve tedavi çok önemli. Diğer klinikleri ziyaret eden ve lazer göz cerrahisi için uygun olmadıkları söylenen binlerce hastamızın, lazer göz tedavilerimiz sayesinde başarılı bir şekilde tedavi olmalarına öncülük ettik.  Göz Tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

5- Lazer göz cerrahisinde son robotik teknolojiyle üretilen 2022 Model Excelsius M7 Excimer Lazer’in mükemmel bir şekilde geliştirilmesine katkıda bulunduk. Diğer göz kliniklerinin tedavi edemediği hastaları güvenli bir şekilde tedavi etmemizi sağlayan 4. jenerasyon Excimer lazer teknolojisi Excelsius M7, Türkiyede Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde.

6- LASIK Ameliyat yöntemi ile Miyop, Astigmat ve Hipermetropi göz kusurlarında fiyatı belirleyen 1. unsur Cerrah kalitesidir. 2. unsur ise kullanılan teknoloji ve ameliyat olunan Hastane veya klinik ortamıdır. LASIK Göz Cerrahisinde kullanılan Excimer ve FemtoSecond Lazer cihazlarımız 4. jenerasyon 2022 model son teknoloji ile tasarlanmış ve donatılmıştır. Lazer Göz Ameliyatınızı mutlaka bir Hastane ortamında olmanızı tavsiye ediyoruz. Fiyatlarla ilgili bilgi almak için tıklayınız….

 

7- Okuma gözlüklerinizi artık kullanmak istemiyorsanız. Gözlerde yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldıran ve okuma gözlüğü kullanmadan okumanızı sağlayan Akıllı Lazer Göz Tedavisini sizlere sunuyoruz. Bu tedaviye uygun hastalarda kesinlikle katarakt ameliyatı (akıllı lens) yapmıyoruz. Eğer katarakt ameliyatı olduysanız ve hala okuma gözlüğü ile yakını görüyorsanız, gözlüğünüz olmadan okumanın yolu akıllı lazerdir. Bu tedavi sizin için iyi bir çözüm olabilir. Prespiyobi Akıllı Lazer Tedvavisi hakkında bilgi almak için tıklayınız…

8- Eğitimli ve tecrübeli uzman kadromuz hizmetinizde. Lazer göz cerrahlarımız, lazer göz cerrahisinin her alanında tecrübeye sahip kornea uzmanlarıdır. Göz tetkiklerinizin değerlendirilmesi en donanımlı ve tecrübeli cerrahlar tarafından titizlikle yapılmaktadır.  Lazer göz cerrahlarımız, son teknolojiyi kullanarak mümkün olan en iyi sonuçları sizlere sunmaktadır. Lazer göz cerrahlarımızın, başarı ile tedavi ettiği hastalarımızın ameliyat sonrasındaki kendi istekleri ile yazdıkları yorumlarını okumak için tıklayınız.

9- Son teknolojiler kullanılarak geliştirilen Robotik Excelsius Excimer lazer M7 ve Excelsius Femtom F1 FemtoSecond lazer sadece ve ilk defa Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde. 2022 yılında son lazer teknolojileri kullanılarak uzaktan kumandalı robotik sistem ile geliştirilen Excelsius M7 H serisi Excimer lazeri,  “Eye Tracking” hassas göz takip teknolojisi, Dynamic Matrix Algoritması, Optimized Flying Spot Tekniği uygulayabilen 4. Jenerasyon Excimer lazeridir. Excelsius’un son geliştirdiği Femtom F1 FentoSecond lazeri, göz ameliyatını bir ‘anahtar deliği’ prosedürüne dönüştüren SMILE yöntemi ile Miyop ve Astigmat görme kusuru olan hastaları tedavi edebilmektedir.  SMILE Tedavileri hakkında bilgi almak için linki tıklayanız…

10- Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi, kişiye özel tedavi hizmetleri ile mümkün olan en yüksek bakım standardını sunmaya var gücümüzle çalışıyoruz, Yüksek dereceli göz kırma kusurları hakkında bilgi almak için tıklayınız…