fbpx
Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Lazer Göz Cerrahisi Tedavilerimiz

LAZER GÖZ CERRAHİSİ TEDAVİLERİMİZ

 

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, 18 yaşından büyük, uzak, yakın ve astigmat göz kırma kusuru olan ve gözü lazer göz ameliyatına uygun hastalarımız için robotik lazer göz teknolojisi ile lazer göz ameliyatları uygulanmaktadır.

 

Hastanemizin Göz Merkezinde Uzak, Yakın ve Astigmat göz kusurları tedavilerinde; LASIK, LASEKPRK, NoTouchWAVEFRONT yöntemleri ile Lazer Göz tedavileri uygulanmaktadır:

 

1- Hipermetrop (yakın), Miyop (uzak), Astigmat görme kusurlarını ortadan kaldırabilen Lazer Göz Cerrahisi tedavileri.

Tedavi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayınız…


2- Presbiyopi (Gozun yaşlanmasına bağlı yakını görememe) Okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırabilen Akıllı Lazer Göz Cerrahisi tedavileri.

Tedavi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayınız…


3- Hassas Profilli Hasta Programı ile yüksek numaralı gözlük kullanan hastalarımıza yönelik Akıllı Lazer Göz Tedavileri ve Yüksek numaralı hastalarımız için uygulanan Fakik ICL Göz içi Lens ameliyatları ve.

Tedaviler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayınız…


4- Katarakt hastası iseniz, katarakt ameliyatı kaçınılmazdır. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizlere en uygun ve kaliteli Monofokal, Mutifokal ve Trifokal Mercek seçeneklerini sunmaktayız.

Daha detaylı Bilgi için burayı tıklayabilirsiniz…


5Keratoconus hastalarında, Kornea kollajen çapraz bağlama adı verilen “Cross-Linking” ameliyatı ile keratoconus hastalığının ilerlemesi durdurulabilir ve muhtemelen gelecekteki bir kornea nakli ihtiyacını önleyebilir. Keratoconus hastası iseniz Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinine başvurabilirsiniz.

Tedavi hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz…


Okuma sorunu olanlar için Presbiyopi “Akıllı Lazer” Göz Tedavisi bir çözüm olabilir.

 

Presbiyopi Akıllı Lazer Göz tedavisi ile yaşlanmaya bağlı olarak oluşan Presbiyopi (yakın görme ve okuma zorluğu) tedavisi gözü uygun olan hastalar için doğru bir seçim olabilir. Presbiyopi Akıllı Lazer uygulaması sayesinde gözlerinizin yaşlanmaya bağlı yakın görme kusurunuzu güvenli ve etkili bir şekilde Katarakt Ameliyatına (Akıllı Lens – Multifokal Lens) gerek kalmadan Lazer tedavisi ile düzeltilebilmektedir. Tedavi hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

 

Miyop ve Hipermetropi Görme Kusurlarında Lazer Göz Tedavisi

 

Uzağı Göremeyen hastalarda (miyop), kornea olması gerekenden daha kavislidir. Bu, ışığı retinanın hemen önünde odaklayarak bulanık bir görüntü oluşturduğu anlamına gelir. Korneanız olması gerekenden daha düz ise, ışık retinanın hemen arkasına odaklanır ve yakını göremeyen hastalarda hipermetropi’ye neden olur. Lazer uygulamaları ile Miyop ve Hipermetropi’den tamamen burtulabilirsiniz.

Eğer 18 yaşını doldurduysanız Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde Miyop, Hipermetropi ve Astigmat göz kusurlarınızdan kurtulmak için Lazer tedavisine uygun bir aday olup olmadığınızı ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sadece bizi arayın veya sizi geri aramamızı sağlayın; hasta koordinatörlerimiz merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap verecek ve tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir. Tedavi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayınız…

 

Katarakt (Akıllı Lens) Monofokal, Multifokal, Trifokal Mercek Ameliyatından Korkmayın…

 

Katarakt ameliyatı göz korkutucu bir olasılık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı sağlayıcı var ve kime güveneceğine karar vermek zor olabilir. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizler için buradayız.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, dünyada temin edilebilecek tüm Göz içi Akıllı Lensler yelpazesini bulabilirsiniz. Bunun da ötesinde, optimum güvenlik ve konforu dikkate alarak ve mümkün olan en iyi sonucu hedefleyerek sizin için en uygun lensi seçecek gerekli uzmanlığa sahibiz.

Katarakt ameliyatı düşünüyorsanız, iyi bir görüşe sahip olmayı bekleyebilirsiniz. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi size katarakt cerrahisinin sonuçları hakkında uzman tavsiyesi vermek için deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Katarakt Tedavilerimzile ilgili daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz…

Hassas Profilli Hasta Programı:

 

Özellikle çok yüksek numaralı gözlük kullanan Miyop, Hipermetrop ve Astigmat görme kusuru olanlar, kuru gözler ve ince kornealı olan özel hastalarımızı tedavi etmek için Avrupa’nın en tecrübeli cerrahlarına, bilgiye ve en önemlisi son teknolojiye sahibiz.

Diğer birçok Hastane/klinikle kıyaslandığında, uzman Göz Cerrahı kalitemiz çok yüksektir. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası randevularınız beklediğinizden daha uzun ve derinlemesine olabilir, ancak bunun nedeni, kendinizi güvende, rahat ve bilgili hissetmeniz için gereken her dakikayı harcamaya kararlı olmamızdan geliyor. Hastalarımızın büyük çoğunluğunun Lazer ve katarakt cerrahisi konusunda gergin olacağının farkındayız ve bu kaygıyı yönetmede uzmanız. Hassas profilli hasta programı hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz…

 

Düşük maliyetli Lazer Göz Ameliyatından Mutlaka Kaçının…

Düşük fiyat demek köşeleri kesmek demektir. Ucuza bir televizyon satın alıyorsanız bu iyi olabilir, ancak Görme Kabiliyetiniz ile kumar oynamaya değmez. Dünya teknoloji çağında en tecrübeli cerrahlarımızla, titiz tarama, gelişmiş son teknoloji ve kapsamlı bir bakım ile güvenli ve etkili bir Lazer Göz Cerrahisi sağlıyoruz. Bu yapılanların hiçbiri Göz sağlığınızdan daha önemli değil ve biz kaliteden ve son teknolojiden ödün vermiyoruz. Fiyatlarımızı gayet anlaşılabilir, adil ve uygun olarak sizlere sunuyoruz.

Ekstra yok, gizli maliyet yok. Lazer Göz Ameliyatını uygun fiyatlı hale getiriyoruz ve sizin için en uygun olan, 12/24/36 ay vadeli ödeme imkanı ile Banka Kredili ödeme ve vade faksız kredi karti ile 12 aya kadar taksitli ödeme avantajlarını sunuyoruz. Fiyatlama detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Lazer Göz Cerrahisi ile ilgili Hasta Yorumları:

“Miyop ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerek 35 yıl sonra görmemi sağlayan Nişantaşı Hastanesi Göz ekibine çok teşekkür ederim… Nazan Budak’’

“Kendimi bildim bileli yıllardır gözlüğe ve lense bağımlı bir şekilde yaşıyordum. Lenslerden dolayı gözüm mikrop kapmıştı ve yeni gözlük almak için muayene olmak üzere Nişantaşı hastanesine başvurdum. Kısa bir surede LASIK operasyonunu olmaya karar verdim. Su anda bu yazıyı gözlüksüz yazıyorum ve bu tarif edilemez bir mutluluk. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ağrısız acısız bir operasyon oldu ve ertesi gün isime gidebildim… Senem Karaçiçek

 

“Geçirdiğim başarılı Göz Ameliyatından sonra Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi ve ekibine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim. Herkes için yazıyorum, sanki Gözlerimi Dünyaya yeniden açtım. Çok Mutluyum, Herkese tavsiye ederim.

Saygılarımla.. Çapan Özbek

Diğer Hastalarımızın yorumlarını okumak için tıklayınız..