Whatsapp Whatsapp Telefon Hemen Ara Randevu Messenger Randevu Randevu Al

Lazer Göz Tedavileri

LAZER GÖZ CERRAHİSİ TEDAVİLERİMİZ

Hastanemizin Göz Merkezinde LASIK,iLASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK  (NO TOUCH), WAVEFRONT ve FemtoSecond Lazer-SMILE (Small Incision Lenticule Extraction ) gibi yöntemler ile :

 

1- Presbiyopi (Gozun yaslanmasina bağli yakını görememe) Okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırabilen Akıllı Lazer Göz Cerrahisi tedavileri.

 

2-Hipermetrop (yakın), Miyop (uzak), Astigmat görme kusurlarını ortadan kaldırabilen Akıllı Lazer Göz Cerrahisi tedavileri.

 

3- Hassas Profilli Hasta Programı ile çok yüksek numaralı gözlük kullanan hastalarımıza yönelik özel Lazer Göz Cerrahisi tedavileri.

 

4- Özellikle Katarakt hastaları için Göz içi Akıllı Lens ameliyatları.

Presbiyopi Akıllı Lazer Göz tedavisi ile yaşlanmaya bağlı olarak oluşan Presbiyopi (yakın görme ve okuma zorluğu) tedavisi neredeyse herkes için uygundur. Presbiyopi Akıllı Lazer uygulaması sayesinde gözlerinizin yaşlanmaya bağlı yakın görme kusurunuzu güvenli ve etkili bir şekilde Katarakt Ameliyatına (Akıllı Lens – Multifokal Lens) gerek kalmadan Lazer tedavisi ile düzeltiyoruz.

Miyop ve Hipermetropi Görme Kusurunda Lazer Göz Tedavisi

Uzağı Göremeyen hastalarda (miyop), kornea olması gerekenden daha kavislidir. Bu, ışığı retinanın hemen önünde odaklayarak bulanık bir görüntü oluşturduğu anlamına gelir. Korneanız olması gerekenden daha düz ise, ışık retinanın hemen arkasına odaklanır ve yakını göremeyen hastalarda hipermetropi’ye neden olur. Lazer uygulamaları ile Miyop ve Hipermetropi’den tamamen burtulabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda Miyop hastalarının tedavisi için FemtoSecond Lazer kullanılarak geliştirilen SMILE (SMall Incision Lenticule Extraction ) yöntemi ile çok daha az cerrahi müdahale ile ameliyat sonrasında çok daha kısa sürede sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde bulunan son teknoloji ürünü Excelsisus Lexacor FemtoSecond Lazer ile artık Türkiye’de SMILE yönetemi ile Miyop tedavisi mümkün hale gelmiştir.

Eğer 18 yaşını doldurduysanız Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde Miyop ve Hipermetropi Lazer tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınızı ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sadece bizi arayın veya sizi geri aramamızı sağlayın; hasta koordinatörlerimiz merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap verecek ve tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir.

Astigmat Lazer Göz Tedavisi

Astigmatizma için Lazer Göz Cerrahisi En Doğru Seçim

Lazer Göz Cerrahisinin astigmatizmayı tedavi edemeyeceği sıklıkla iddia edilmektedir. Uzman bir lazer göz cerrahının elinde Akıllı Lazer kullanarak astigmatizmayı düzeltmek mümkündür.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde astigmatizma Akıllı Lazer tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınızı ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sadece bizi arayın veya sizi geri aramamızı sağlayın; Hasta Koordinatörlerimiz merak ettiğiniz tüm sorularınız cevap verecek ve tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir.

Katarakt (Akıllı Lens-Multifokal Lens) Ameliyatından Korkmayın…

Katarakt ameliyatı göz korkutucu bir olasılık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı sağlayıcı var ve kime güveneceğine karar vermek zor olabilir. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizler için buradayız.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, dünyada temin edilebilecek tüm Göz içi Akıllı Lensler yelpazesini bulabilirsiniz. Bunun da ötesinde, optimum güvenlik ve konforu dikkate alarak ve mümkün olan en iyi sonucu hedefleyerek sizin için en uygun lensi seçecek gerekli uzmanlığa sahibiz.

Katarakt ameliyatı düşünüyorsanız, gözlüklerinizden veya kontakt lenslerinizden kurtulmayı da bekleyebilirsiniz. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi size katarakt cerrahisinin refraktif sonuçları hakkında uzman tavsiyesi vermek için Lazer refraktif cerrahide bir mükemmellik merkezi olarak deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.

Deneyimli uzmanlarımız ile lens seçeneklerimizle, mümkün olan her yerde gözlük ve kontakt lens ihtiyacını azaltmaya veya ortadan kaldırmaya kararlıyız.

Hassas Profilli Hasta Programı:

Özellikle çok yüksek numaralı gözlük kullanan Miyop, Astigmat veya hipermetrop görme kusuru olanlar, kuru gözler ve ince kornealı olan özel hastalarımızı tedavi etmek için Avrupa’nın en tecrübeli cerrahlarına, bilgiye ve en önemlisi son teknolojiye sahibiz.

Diğer birçok Hastane/klinikle kıyaslandığında, uzman Göz Cerrahı kalitemiz çok yüksektir. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası randevularınız beklediğinizden daha uzun ve derinlemesine olabilir, ancak bunun nedeni, kendinizi güvende, rahat ve bilgili hissetmeniz için gereken her dakikayı harcamaya kararlı olmamızdan geliyor. Hastalarımızın büyük çoğunluğunun Lazer ve katarakt cerrahisi konusunda gergin olacağının farkındayız ve bu kaygıyı yönetmede uzmanız.

Teknoloji:

3.Jenerasyon Lazer Göz Cerrahisi teknolojisine sahip Excelsius Excimer Lazer ve Femtosecond Lazer cihazları ile Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi hizmetinizdedir.

LAZER GÖZ CERRAHİSİNDE EN DOĞRU SEÇİM NİŞANTAŞI GÖZ MERKEZİ

Lazer Göz Cerrahisi alanında en tecrübeli cerrahlar, hemşireler, araştırmacılar, hasta bakım koordinatörleri ve klinik koordinatörlerinden oluşan özel ekibimiz, mükemmel klinik bakım ve müşteri hizmetine olan bağlılıklarından dolayı seçilmiştir.

Cerrahlarımız uzmanlıklarından dolayı tıp dünyasında tanınmakta olup, Oftalmolojinin en ileri teknolojilerini kullanmaktadır.

Detaylara titizlik göstermeye ve araştırma ve bağımsız incelemelerle desteklenen mükemmel sonuçlar elde etmeye kararlıyız.

Eşsiz bir şekilde uyarlanmış tedavi yöntemlerini benimsiyoruz. Mümkün olduğunca çok hastayı tedavi etmekle ilgilenmiyoruz.

Tek amacımız, karmaşık veya olağandışı durumdaki hastalar dahil en iyi tedaviye layık olan hastalarımızın gözlüksüz görebilmeleri için çalışıyoruz.

Düşük maliyetli Lazer Göz Ameliyatından Mutlaka Kaçının…

Düşük fiyat demek köşeleri kesmek demektir. Ucuza bir televizyon satın alıyorsanız bu iyi olabilir, ancak Görme Kabiliyetiniz ile kumar oynamaya değmez. Dünya teknoloji çağında en tecrübeli cerrahlarımızla, titiz tarama, gelişmiş son teknoloji ve kapsamlı bir bakım ile güvenli ve etkili bir Lazer Göz Cerrahisi sağlıyoruz. Bu yapılanların hiçbiri Göz sağlığınızdan daha önemli değil ve biz kaliteden ve son teknolojiden ödün vermiyoruz. Fiyatlarımızı gayet anlaşılabilir, adil ve uygun olarak sizlere sunuyoruz.

Ekstra yok, gizli maliyet yok. Lazer Göz Ameliyatını uygun fiyatlı hale getiriyoruz ve sizin için en uygun olan, 12/24/36 veya 48 ay vadeli ödeme imkanı ile Banka Kredili ödeme avantajlarını sunuyoruz.

Lazer Göz Cerrahisi ile ilgili Hasta Yorumları:

“Miyop ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerek 35 yıl sonra görmemi sağlayan Nişantaşı Hastanesi Göz ekibine çok teşekkür ederim… Nazan Budak’’

“Kendimi bildim bileli yıllardır gözlüğe ve lense bağımlı bir şekilde yaşıyordum. Lenslerden dolayı gözüm mikrop kapmıştı ve yeni gözlük almak için muayene olmak üzere Nişantaşı hastanesine başvurdum. Kısa bir surede LASIK operasyonunu olmaya karar verdim. Su anda bu yazıyı gözlüksüz yazıyorum ve bu tarif edilemez bir mutluluk. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ağrısız acısız bir operasyon oldu ve ertesi gün isime gidebildim… Senem Karaçiçek

 

“Geçirdiğim başarılı Göz Ameliyatından sonra Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi ve ekibine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim. Herkes için yazıyorum, sanki Gözlerimi Dünyaya yeniden açtım. Çok Mutluyum, Herkese tavsiye ederim.

Saygılarımla.. Çapan Özbek